Praktické
informace
Doprovodný
program
Jídlo
& pití

Když se v Brně řekne Cupcake

15. 6. 2019

Sladká tečka na začátek?  Celkem obstojný protimluv, ale vlastně proč ne? Jsme u nás v redakci totiž skoro všichni na sladké, a když jsme tak přemýšleli o tom, čím začneme plnit náš piknikový koš, nebylo moc o čem…, i když zastánců pořádného burgru se v našich řadách najde dost i mezi čokoholiky. Ale už teď se nám sbíhají sliny na nejlepší cupcakes v Brně.

A jak to všechno začalo? Dvě kamarády ze školy, Lucie s Veronikou proměnily svůj trochu odvážný nápad zaměřit se na jeden produkt v nadmíru sladkou skutečnost. Svůj první podnik otevřely v září 2015 na náměstí Svobody, ale protože dobrých věcí není nikdy dost, najdete od loňského podzimu jejich druhou provozovnu v přízemí Tržnice na Zelňáku.

Každý den má Cupcakekárna v nabídce 12 - 16 druhů včetně bezlepkových a veganských variant, ale protože cupcake je z podstaty variabilní dortík, mají na svém kontě za svou ani ne tříletou historii už víc než 120 druhů. A nové příchutě díky nápadům a experimentům cukrářského týmu neustále přibývají. Vyrábí také na zakázku, dle přání zákazníků, na svatby, oslavy a různé firemní akce, a to od mini až po XXL varianty. Všechny cupcakes jsou z kvalitních surovin bez náhražek a zabalí vám je do originálních krabiček. Kromě cupcakes si můžete pochutnat na výběrové kávě z pražírny Coffee Source, domácích limonádách, zmrzlině nebo sorbetu.

A co tedy z nabídky nejlepší cukrárny na Brněnském pikniku ochutnáte? Jasné favority jako Slaný karamel, Raffaello a Red Velvet doplní Malinový Míša, Ostružinový a Brownies a chybět nebudou bezlepková varianta Čoko-ovocný a veganský bezlepkový cupcake.

Těšíte se? My rozhodně!


Partneři pikniku: