Praktické
informace
Doprovodný
program
Jídlo
& pití

Energie pro piknik

31. 5. 2019

Chcete si užít s rodinou a přáteli příjemný den? Vezměte si piknikovou deku, naplňte piknikový koš nebo batoh a přijďte za námi. Kam? No přece na Brněnský piknik do Lužánek. Chceme tu společně s vámi odpočívat, ale také nabrat co nejvíce energie do dalších dnů.

Bez energie to prostě nejde. Ani u vás a ani u nás v energetické společnosti E.ON. Je to spojení, který se nejen nabízí, ale také skvěle doplňuje.
Proto jsme pro vás připravili malé překvapení. Můžete si třeba vyzkoušet, jak se jezdí na elektrokoloběžkách. Vaše děti se zase budou moci vyřádit na nafukovací skluzavce nebo na lezecké skákačce ve tvaru elektrárny.  Že jste to ještě neviděli? Tak to je další důvod, proč za námi přijít do parku Lužánky a vše si vyzkoušet.

Samozřejmě s energiemi jsou spojené i další služby, třeba ty, jak je správně využívat.  S tím vám rádi poradíme  i pomůžeme. Veškeré podrobnosti najdete na našich stránkách www.eon.cz/radce, které slouží jako poradna nejen pro naše zákazníky, ale i pro ty, kteří jimi nejsou. Poradíme vám mimo jiné s úsporami energií,  dopravou šetrnou k životnímu prostředí  nebo chytrou domácností a navíc je vám  k dispozici osobní energetický poradce.

Tak neváhejte, určitě nebudete litovat.

Partneři pikniku: